Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Концерт на підтримку України
15 жовтня 2023

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Концерт на підтримку України

Ціна: 1100-1790 CZK

Retro Music Hall
Francouzská 75/4, 120 00 Vinohrady-Vinohrady
Купити квиток

Замовити квитки на "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Концерт на підтримку України"

15 жовт., неділя

Про подію

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» З КОНЦЕРТОМ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ У ПРАЗІ

Побачимося 15 жовтня на концерті в рамках туру «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ». Місце зустрічі – Retro Music Hall Prague (Francouzská 75/4). Open Door — 18:00. Початок концерту о 19:00.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і вже зіграли безліч концертів на підтримку України, ЗСУ та українських людей, які постраждали від війни.

За 2022 рік гурт зіграв 76 благодійних сольних концертів у рамках туру «Вільні Люди» на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном. Аншлагові концерти пройшли у Молдові, Німеччині, Чехії, Кіпрі, Португалії, Великій Британії, США, Іспанії та Канаді. А також близько 80 благодійних концертів для ЗСУ у місцях постійних дислокацій, на передовій, у шпиталях.

У 2023 році гурт планує зіграти більше 150 концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном.

Сума допомоги від «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» для українського війська – понад 35 млн грн, адже кожен квиток – донат ЗСУ та внесок у ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код